Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Americka firma za zastitne folije, sa predstavnistvom u Beogradu

BogarBogar
unete izmene avgust 2018. Huawei P20 Pro

E ovako,pre nepuna dva dana sam ugradio matiranu zastitnu foliju gore navede firme. I blago receno sam zgrozen. Ovim putem zelim da upozorim sve vas o cemu se ovde zapravo radi.

Naime,kvalitet folije je zaista dobar tu nema reci,ali je u pitanju poslovanje firme koja svojim neprofesionalnim i amaterskim (da ne upotrebim neku drugu rec) ponasanjem u poslovanju u neku ruku obmanjuje potrosace. Firma reklamira 360 stepeni clear coat foliju,klasik ili mat, a ono sto zapravo dobijas je folija koja je** iz delova,nedovoljno dobro iskrojenih**,zalepljena na tvoj telefon. Tako da prakticno iako si ugradio "zastitu 360 stepeni" tvoj telefon je i dalje otvoren na pojedinim delovima i veoma podlozan grebanju. Ne znam samo cemu stavljam foliju koja stiti telefon 360 stepeni, od 4500 dinara ako mi ne prekriva ceo telefon i isti je i dalje podlozan grebanju. A vrh svega je to sto telefon ne mozes lepo da pogledas kada ti prodavac zalepi foliju jer je folija jos uvek sveza,i mozes na blic da ga vidis jer telefon mora da stoji u kartonskoj koverti najmanje 2 sata nakon lepljenja.

Pri tom,prodavac koji mi je uslugu prodao,nije dao potpute informacije kako ce folija izgledati na mom telefonu, nije mi rekao da ce mi pojedini delovi biti nezasticeni,i koji su to delovi koje ne prekriva folija. Foliju mi je ukrivo zalepio, uglovi i ivice telefona ostali su nepokriveni,donji deo telefona je ostao go je je profesionalac za skoro pola santimetra omanuo pri lepljenju folije na ekran telefona.

Prilikom reklamacije vodio sam mucnu raspravu sa prodavcem (konstatovao greske instalacije) koji je verovatno mislio da sam kompletan idiot. Na kraju je pristao da pise reklamaciju za povracaj novca,reklamaciju koja je naravno odbijena uz obrazlozenje da je spostovan kvalitet. Ko se zalio na kvalitet???? Ne,zalio sam se laznim opisom usluge,i pruzanjem te iste usluge!

**Da rezimiramo... Placanjem clear coat folije u vrednosti od 4500 dinara,dobicete foliju dobrog kvaliteta,necete dobiti zastitu 360 stepeni, moguce je da ce vam lose instalirati foliju,a vrlo vrlo je verovatno da vam se nece svideti ono sto imate na telefonu. ** Ako se ipak odlucite da stavljate foliju na vase telefone, nikako nemojte da pristajete dok ne pogledate uzivo kako izgleda na primerku vaseg telefona koji posedujete.

Reklamacija je i dalje u toku,kako ce se zavrsiti videcemo...

P.S. Tema je vezana za sve telefone,ali sam stavio u ovaj pod forum jer nema offtopic podforuma koji je vezan za ovakve stvari

P.S. Izvinjavam se zbog koriscenja imena firme,reklama nije bila namera,vec upozorenje ljudima.

2

Komentari

• HudinitedHudinited
    @Bogar Da li je to firma koja prodaje i aurora? Posto sam to razmisljao da stavim... 😞
    0
  • BogarBogar
    @Hudinited Nisam siguran za auroru,ali prodaju clear coat i fusion bumpere.

Ishod svega ovoga je povraćaj novca, al su bili uporbi da mi ne vrate novac, pa sam morao da se savetujem sa centrom za zaštitu potrošača i tržišnom inspekcijom. Posle svega su okačili veliki natpis na štandu da novac ne vraćaju. Ne znam po kom osnovu to smeju,alu eto i to se dešava u državi Srbiji.
    0
  • BojanGBojanG

@Bogar je rekao:
    @Hudinited Nisam siguran za auroru,ali prodaju clear coat i fusion bumpere.

Ishod svega ovoga je povraćaj novca, al su bili uporbi da mi ne vrate novac, pa sam morao da se savetujem sa centrom za zaštitu potrošača i tržišnom inspekcijom. Posle svega su okačili veliki natpis na štandu da novac ne vraćaju. Ne znam po kom osnovu to smeju,alu eto i to se dešava u državi Srbiji.

Mogu oni staviti milion natpisa, nista im ne vredi. Imao sam i ja situaciju sa nekom drugom kompanijom, gde su isto istakli da nema povracaja novca. Nakon reklamacije i njihovog odbijanja, vratio sam se sa trzisnom inspekcijom. VRatili su pare sve trceci, i jos i prijavu zaradili :smiley:

1
  • BogarBogar

@BojanG Za nesavesne prodavce boljeg od inspekcije i nema :smiley:

0
  • BojanGBojanG

@Bogar je rekao:
    @BojanG Za nesavesne prodavce boljeg od inspekcije i nema :smiley:

@Bogar govorim tiho i vodim inspekciju sa sobom :smiley: :smiley: :smiley:

0
  • SeizSeiz
    Ja vec par godina samo ove folije uzimam za telefone i prezadovoljan sam!
    3-4 dana treba da stignu, lako se lepe na telefon i dosta dugo traju!

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https://www.ebay.co.uk/ulk/itm/152990328287
    0
  • BogarBogar
    @Seiz kako si resio zastitu za bocne strane? Vidim da su ova stakla za prednju i zadnju.
    0