Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Mate 20 Pro ažuriranja

11112141617

Komentari

• dr_iggydr_iggy

Ne bi trebalo, ne root-uješ, ne otključavaš bootloader, OTA bi trebalo normalno da stiće nakon toga. Naravno, svako radi na svoju odgovornost :smile: Jedino što ova Mega smara s 4GB download kvotom :/

0
  • crushercrusher

Ljudi bez žurbe. Zvanicni sajt kaze 27 i ne zezajte se. Mislim to je vaše.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene juni 25

27 jun, to je junski apdejt. U Srbiji junski apdejt ima da stigne u avgustu, tako Huawei azurira apdejte sa dva meseca zakasnjenja

Ps. Citam, gledam, svima su azuriranja nebitna, bitno da telefon radi fluidno, a ovamo ima da se rastrgnu da ubace najnoviji vidno bolji softver

0
  • crushercrusher

@kutijagreha ja otpočetka pričam da mi je važno samo da mi telefon radi kako treba, strogo mi treba poslovno. E sada da hoću nešto novo naravno da hoću kao i svi ostali, ali mi se ne žuri. Da mi to toliko smeta ja već mogu sledeće nedelje da se prešaltam na koji god hoću telefon jer mi Vip već nudi da biram telefon koji hoću, a i tu mi se ne žuri jer čekam M30Pro i Samsung Note 10. Gledaću Unbox Therapy šta kažu i odlučiću. Ne znam samo što već jednom ne izađe Mate X.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • dr_iggydr_iggy

@kutijagreha Ja nestrpljivo iščekujem svaki update koji donosi nešto novo, i uvek volim da ga instaliram što je pre moguće, čisto iz radoznalosti. A, apsolutno mi ništa ne znači update koji donosi sigurnosne zakrpe niti mi smeta što imam aprilske zakrpe u junu.

1
  • kutijagrehakutijagreha

@dr_iggy e to je ono sto para usi i oci. Sigurnosne zakrpe. Vrlo dobro znam sta radim na telefonu i te sigurnosne zakrpe mi nisu potrebne. 6 meseci, pola godine nisam nista novo video na telefonu, zato sam ga i promenio. Bar da kazes da su iole nesto novo ubacili,prepravili,jok.

Znam sa kakvim manama sam uzeo telefon, kapirao sam tada, ispravice, daj da im pruzim sansu, ali dzaba.

Ne pamtim da su do sada nekad neki njihov uredjaj zapustili, kao sto su to uradili sa M20 pro

0
  • dr_iggydr_iggy

Bez problema sam odradio update na 9.1, trenutno radim recovery backup-ovanih sadržaja, pa javljam kasnije kakvi su utisci.

1
  • Bane192Bane192

Pošalji mi link odakle si skinuo

0
  • dr_iggydr_iggy

@dzeki No risk, no fun :D

0
  • MladiPistoleroMladiPistolero

Meni telefon radi besprekorno, uopste ne zurim na 9.1, eventualno ako poprave malo gestures da bude fluidniji

0
  • dr_iggydr_iggy

@MladiPistolero Popravili su.

0
  • Bane192Bane192

I ja sam upravo uradio azuriranje

1
  • crushercrusher

@dr_iggy koji si update koristio i da li ste radeli preko HiCare ili direkno iz telefona. Neću da ažuriram nego čisto da znam.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • dr_iggydr_iggy

@crusher Ručno, sideload-ovao sam fajl s ažuriranjem, pa ažurirao dload metodom.

0
  • dr_iggydr_iggy

Ovo samo leti levo-desno, ne mogu da pohvatam, razmišljam o downgrade-u :D Bez šale, jako je "snapy", AOD radi za third party aplikacije, tu je i novi AI video editing, nisam ga još probao. AR Merenja nema, valjda koristi TOF kameru na P30 seriji. Nemam Huawei laptop da probam HUAWEI Share OneHop, traku za trčanje da sinhronizuje podatke s telefonom, a ni kompatibilan Audi da ga otključam i pokrenem motor pomoću telefona :) Tako da čekam da padne mrak da fotkam malo u Moon modu :)

0
  • Bane192Bane192

Jedva čekam da padne noć 😁 što se tiče brzine stvarno se primećuje

0
  • stexi95stexi95

@dzeki @dr_iggy stvarno je tako dobar?

0
  • dr_iggydr_iggy

@stexi95 Osetno je brži.

1
  • kutijagrehakutijagreha

I posle kazite ne treba mi apdejt, nema veze sto toliko kasni 🤣🤣

0
  • valdyvaldy

Pitam se samo da li će P30 dobiti neki ozbiljniji apdejt u narednih mesec dana?

0
  • dr_iggydr_iggy

@kutijagreha Bio si u pravu 👍🏻😄

0
  • stexi95stexi95

@dr_iggy nadam se i za p20 da ce da bude tako.. 😆😆

1
  • Bane192Bane192

Čini mi se da malo kasne poruke na WhatsApp i Viber aplikaciji

1
  • stexi95stexi95

@Bane192 na viberu uvek kasne :D bez obzira na verziju sistema, proizvodjaca ili marke :D I kod mene na P20 i kod sestre na J7 2017 isto kasne...

0
  • milanpmilanp

Upravo stigao reguralan update

1
  • Bane192Bane192

Svašta, pre roka izbacili? 😁
    Jel si kupio telefon preko nekog operatera ili?
    Inače mislim da se sredio viber i wa, obrisao sam ga i opet instalirao, jer sam preko hisuite odradio backup/restore pa je vratio sve te aplikacije sa starog sistema..

0
  • kutijagrehakutijagreha

9 meseci nakon izlaska Mate 20 pro, koji poseduje izvrstan amoled ekran, koji prosto vapi za notifikacije na ekranu, pored sicusne male led notifikacije, koja se preko dana vise ne vidi, nego sto se vidi, konacno dobio tu funkciju. Bravo

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

Na vip-u ga nema jos...

0
  • bane666bane666

Stigao i kod mene 9.1. Kasne, kasne, kasne, pa iznenade. 😂😂😂

0
  • crushercrusher

Lepo vežno da je stigao a neki su požurili. :smiley:

Huawei Mate 20 Pro

0