Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Mate 20 Pro ažuriranja

11112131517

Komentari

• ivanshixivanshix

Preko Hi Care aplikacije moze da se "pogura" odmah, nije vezano za operatera, ja sam na VIP-u, trenutno sam na 67% downloada, 4.14GB je update.

0
  • bane666bane666

Ma da, samo na HiCare i nebitno je. Moj telefon je iz Vipa.

0
  • dzonidzoni

Upravo i meni stigao preko hicare. Lepo iznenadjenje :smile:

0
  • stexi95stexi95

Ajde sad i za P20 😍😍😍

0
  • crushercrusher

Evo da se pohvalim da je i ovde prisutan i pokrenuo se tek preko HiCare.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • BosanceroBosancero

Eto. Sad slijedi kukanje za androidom 10.

0
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene juni 26

Mesec dana je S10 izasao pre P30 pro. U istom danu su dobili nocni rezim, tj super nocni rezim. Do tada je S10 tek kada AI prepozna scenu mogao da koristi taj rezim, ne zasebno kao sada.

Taj nocni rezim kroz AI i ovaj nocni rezim koji je dosao majskim i junskim azuriranjem, nebo i zemlja, a da ne spominjem da S10 i S9, uredjaji, koja je razlika godinu dana, u istom danu dobijaju isto azuriranje

Mejt 20 pro, koji je izasao pre 9 meseci, tek sada ima isti softver kao P30 pro koji je izasao pre 4 meseca.

A da ne pricam da je 9+ uredjaj star vec sada skoro godinu ipo dana, tako da nisam bas najbolje razumeo tvoju racunicu, tj sta je pisac hteo da kaze

0
  • valdyvaldy

P30 je dobio 1 manji update za 2 meseca koliko ga imam i to je ok,al ako u narednih 2-3 meseca ne dođe nešto ozbiljnije,to je onda ozbiljan propust,jer oni ovaj SW moraju da peglaju 2x višei brže nego ostali,pošto zaostaju barem 3 godine u odnosu na ostale.

Barem ikonice da mogu da promenim koje ja hoću.Kapiram da to nije teško.Huawei teži nekom minimalizmu,a ikonice su mu bljak,da ne kažem nešto gore.

0
  • dzonidzoni

Inace, za EROFS file system mora da se uradi factory reset da bi se dobio. Ukoliko ste apdejtovali jos uvek je na starom.

0
  • taratara

Stigao napokon,jos da srede blizanac aplikaciju da moze i viber i bice TOP😭😄🤩

1
  • valdyvaldy
    unete izmene juni 26

Не волем ја Самсунг и годинама одбијам да купим њихов телефон, ал из онога што овде видим и чујем, доста су софтверски напредовали. Мени је то довољан показатељ, да неко нешто ради и поштује неки период моје паре.

Дешавало ми се више пута да купим легалан софтвер на годину дана и да добијем 3 закрпе за то време. Након истека лиценце, пребацио сам се на други алат.

Иста логика и овде са Хуавејем, дао сам ти лову, купио си ме, ал ме полако разочараваш и почињем да мислим да те брига за све.

Десило се са Америком, то што се десило и уместо сад да кидаш и да се бориш да задржиш постојеће кориснике, тебе боле уво.

Не може тако.

За сад, вероватно мењам бренд кад за то дође време. Једноставно не заслужују да им дајем паре, а да имам софтвер из 2015 са Јануарском закрпом.

Јбг.

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene juni 26

@dzoni Kod mene je sistemska particija erofs, a user data particija f2fs.

0
  • lukaluka

Apdejtovao i ja preko HiCare 😄
    Iskreno, iznenađen sam i moje mišljenje je da ih je ovo sa sankcijama pokrenulo u pravom smeru, u smislu da postaju transparentniji i azurniji sa najavama i pustanjima updatea...
    Stvarno sam Impresioniran fluidnoscu, nisam očekivao toliku razliku, što samo potvrđuje da su pustili u prodaju telefon sa polu-zavrsenim softverom... Ovako je trebalo da bude od početka ili najkasnije mesec-dva od lansiranja.
    Tu se potpuno slažem sa @kutijagreha

2
  • charapancharapan

stiglo i u mts...

0
  • stexi95stexi95

@dragan1404 jel si probao da povezes preko kompa pa dal ima update preko HiSuite?

0
  • stexi95stexi95

@dragan1404 ja uglavnom moj P20 tako.. A ako nema probaj opet za dan ili dva.. nekim telefonima kasni po neki dan, zavisi od redosleda..

0
  • bane666bane666

@dragan1404 Ja imam dual sim Vip, ali mi je verzija bila 9.0.0.206 dok je sam nisam manuelno prebacio na .266, nakon toga mi normalno stiglo sve.

0
  • NemavezeNemaveze

I meni je stigao 9.1.
    Medjutim, vizuelno ne vidim nikakve promene u odnosu na prethodnu verziju EMUI-a. Negde sam procitao informaciju da bi novi 9.1. trebao doneti novi izgled i drugaciji raspored ikona sto ja ne primecujem.
    Molim za vase misljenje.

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

Ja sam u vip, dual sim i 266 mi je zadnja verzija ali nema updatea a nece ni preko HiSuit-a.... Stice ce ovih dana, kad sam ceko ovoliko sta je jos koji dan 😁
    Ko ima 9,1 moze da napise koje su glavne razlike i svoja zapazanja...

0
  • dzonidzoni

Sad telefon mnogo bolje "klizi" sto bi sereklo. Animacije su sredjene, malo sredjen izgled obavestenja (ili se meni samo cini), aod za 3rd party aplikacije, hisearch je sad transparentan, potpuno nov izgled kad se udje u kameru i x30 zoom,moon mode, neke jos sitne promene i sredjeni neki bug-ovi u settings. To je sto se u ovom trenutku mogu setiti,ostali neka jos dodaju :smile:

0
  • BrankoCibicBrankoCibic

@dragan1404 mislim da je sam stigao, ne mogu da se setim... Stici ce danas ili sutra verovatno...Jel stigao mod u fotgrafije kad mozes da slikas osobu u boji a cela okolina je crno bela?To imamo u snimcima od pocetka...

0
  • mackarmackar

ja sam uzeo preko vipa dual sim i jos nema update nigde, bice valjda za par dana :D

0
  • crushercrusher

Ja sam Vip i stigao juče, ali nisam dual sim. A išlo je preko HiCare.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • dpenevdpenev

Evo da se javim i ja. Naravno, stigao je update, sve je to ok. Ali ja sam sve ovo imao na Nokia Lumia 820 pre skoro 6 godina. Notifikacije na ekranu apsolutno isto izgledaju kao na Nokia Lumia 820. Za ostalo što je stiglo uz ovaj veliki update, nisam još ni provalio šta su izmenili. Vidim malo drugačije ikonice, opcije na fotoaparatu su malo promenjene i dodat je 30x softverski zum koji je realno beskoristan.

1
  • BrankoCibicBrankoCibic

Mogao bi forum tim dan nam detaljnije objasni kako se pustaju lokalna azuriranja... Jer nema logike da je za jedne stigo a druge ne... Cak i u pitanju kad je ista mreza i verzija telefona...

0
  • dr_iggydr_iggy

Primetili smo da u ažuriranju za Mate 20 Pro nema AR merenja, ali, to ne znači da ne možemo da ga koristimo. Izvolite, kolege forumaši :)

https://drive.google.com/file/d/1Xpp_ymI-fRn2l5-BOsdLY5L1DxJW8BH7/view

2
  • valdyvaldy

@dpenev Pola se slažem sa tobom,al mi nije jasno kako ti je 30x sw zum beskoristan?

0
  • MarkoTopolaMarkoTopola

Meni jos uvek nema azuriranja ni preko HiSuite ni preko HiCare.
    @dr_iggy Da li radi ova aplikacija za merenje na 9.0?
    Instalirao sam, ali kad otvorim, izadje mi ovo...

0
  • dr_iggydr_iggy

@MarkoTopola Trenutno sam na 9.1, tu radi, za 9.0 nisam siguran. Pretpostavljam da ne, pošto je aplikacija stigla u update-u za P30 Pro, koji je od početka na 9.1.

1
  • MarkoTopolaMarkoTopola

Hvala. Nadam se da cu dobiti azuriranje skorije.

0