Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Slike sa nasih telefona

15678911»

Komentari

• kutijagrehakutijagreha
    unete izmene juni 27

Slikano u 4 ujutru

Gcam night mod

Normal mod, stock

Gcam night mod

Normal mod, stock

0
  • stexi95stexi95

@kutijagreha kakav light show 😍😍 predobro..

@Goblini mislim da je generalno izmedju lite i pro modela velika razlika.. Za pocetak lite modeli nemaju Leica kamere..

0
  • crushercrusher

@Goblini gledamo se sutra u 20h na park Kraljevici Zaječar :smiley: Što se tiče upoređivanja ova dva modela telefona velika je razlika.

Huawei Mate 20 Pro

0
  • crushercrusher

Ma važno da ne sluša ove naše ne znam ni kako da ih nazovem.
    https://www.facebook.com/tonedeafmusic/videos/291182225140627/

Huawei Mate 20 Pro

1
  • Huawei ForumHuawei Forum

Evo prilike da se pokažete u najboljem svetlu: https://campaign.consumer.huawei.com/infocusawards/rs/ :smile:

0
  • valdyvaldy

Koliko sam skapirao,mogu slike i sa fotoaparata?

0
  • dr_iggydr_iggy

Ne mogu. Samo sa Huawei telefona. Mogu propuštene kroz filtere, ali ne mogu elementi fotografije biti dodavani ili uklanjani naknadno. Ukratko :)

1
  • valdyvaldy

То ми се већ свиђа и то има смисла. Видећу да се пријавим.

0
  • kutijagrehakutijagreha

Koliko sam razumeo po jedna slika sa jedne mail adrese moze da ucestvuje?

0
  • valdyvaldy

Најмањи је проблем да отвориш 10 мејл адреса, у року од 1 минут и пошаљеш.

0
  • kutijagrehakutijagreha

Koliko ce to samo mejl adresa novootvorenih da bude 😅

Ja cu poslati jednu ali izvrsnu 😎 ako bude neka nagrada, zovem vas sve o mom trosku

0
  • dr_iggydr_iggy

@kutijagreha Nisi dobro razumeo, možeš da pošalješ koliko hoćeš slika sa jednog naloga.

0
  • kutijagrehakutijagreha

Aha, video sam u medjuvremenu. To je prava stvar. Sada sam spakovao 10-ak slika. Kao da sam znao da one najbolje ne izbacujem na flickr. Verujem da ima zastite oko autorskih prava, ali ovako sam sigurniji

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene juni 28

@kutijagreha Imaš sve detaljno opisano u uslovima konkursa, do sitnice :) Sad sam da fotkamo, i da šaljemo do 11. avgusta. :)

Fotografije koje su prethodno objavljene u komercijalne svrhe, npr. ako su korišćene za bilo koje časopise, reklame, dnevnike, izložbe, blogove, veb-sajtove ili ako su prethodno nagrađene na drugom Konkursu, ne mogu učestvovati na Konkursu. Navedeno se ne odnosi na fotografije koje su prethodno objavljene isključivo za privatnu upotrebu na ličnim blogovima i/ili veb-sajtovima, kao i na privatnim nalozima Učesnika na društvenim mrežama.

0
  • MarkoTopolaMarkoTopola
    unete izmene juni 29

Mate 20 Pro

0
  • BosanceroBosancero

0
  • kutijagrehakutijagreha

Jako lose. Nebo izgorelo, nema ga uopste

0
  • AleksandarAleksandar

Registrovao sam se tamo, ali mi ne stize aktivacioni email, vise puta sam isao na resend, proveravao spam i nista...

0
  • dr_iggydr_iggy

@Aleksandar Gde, na šta tačno misliš?

0
  • stexi95stexi95

• Nis malopre 😊😊
    0
  • AleksandarAleksandar

@dr_iggy na huawei sajt mislim

0
  • dr_iggydr_iggy

@Ako misliš na novi Huawei Community za Srbiju, funkcionalan je od 01. jula.

0
  • kutijagrehakutijagreha

Junski apdejt... Dodatno sredjena kamera, vise nema toliko suma kao pre. Takodje mnogo manje posterizovana slika, vise vuce ka realnim bojama

https://flic.kr/p/2gnewrw

0
  • AleksandarAleksandar

@dr_iggy ne mislim na community, registrovao sam se i ne stize mi aktivacioni email,..

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene juni 29

@Aleksandar Misliš na foto konkurs?

0
  • BosanceroBosancero

Evo original

0
  • BosanceroBosancero

0